Alüminyum Ayna

Alüminyum Ayna Camı Nedir?

Alüminyum ayna camı yapılırken şeffaf düz cam üzerine özel teknikler ile alüminyum kaplanır, sonrasında kahverengi boya ile ardından griye boyanır. Uygun fiyatlı olmasının nedenlerinden biri fazlasıyla tercih edilebilir olmasıdır. Ürün standı, reklam, hediyelik ya da süs eşyası olarak kullanılmaktadır. Ayrıca inşaat ve dekorasyon gibi pek çok alanda da tercih edilmektedir. Hafif yapısı, dekoratif görünümü,  dayanıklı ve uzun ömrü ekonomik fiyatları ile farklı amaçlar için tercih edilebilir bir ayna türüdür. Şeffaf düz cam kendine özel bir teknik sayesinde alüminyum ile kaplanır. Sonra kahverengi boya ile ardından gri/mavi boya ile boyanır. Alüminyum aynalar; diğer ayna türlerinden daha ekonomik olmasından dolayı sıkça tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır.

Alüminyum Aynanın Kullanım Alanları:

Alüminyum ayna camı, çoğunluklu olarak giydirme cepheli konut dışı yapılarda tercih edilmektedir. Özellikle ısı kontrolü ile birlikte güneş kontrolü gerektiren; duvar önlerinde, pencerelerde  ve çatı ışıklarında kullanılmaktadır. Vitrinler, konutlar ve havaalanları için uygun çözümler sunmaktadır.

Alüminyum Aynaların Teknik Özellikleri:

Yüksek kaliteli net şamandıra veya cam ve modern ayna ekipmanı, son derece yüksek kalitede, rekabetçi fiyatlı aynalar üretmek için bir araya getirilir.
Alüminyum ayna çeşitleri standart ebatlarda temin edilebilir. Ayrıca müşterinin ihtiyaçlarına göre kesilebilir ve eğilebilir.